İzmir Bilgisayar Teknik Servisi

Çalışma Saatlerimiz 09:00 - 18:00

  • İletişim Bilgilerimiz

    0232 450 02 02 - 0543 455 02 02

  • WhatsApp 7/24

    WhatsApp Destek: 0543 455 02 02

  • Mail Us @

Dünyada olduğu kadar ülkemizde de ünlü olan pek çok bilgisayar markası çeşitli arge çalışmalarıyla ürünlerini devamlı olarak geliştirmeye devam etmektedir Bu sektörde gelişim ne kadar gerçekleşirse gerçekleşsin yine de bazı sebeplerden dolayı bilgisayarlarımız bozulabiliyor, yavaşlayabiliyor. Artık son anına kadar gelen ve açılmayan ürünlerle karşı karşıya gelen Bozyaka bölgesinde ikamet eden vatandaşlarımız Bozyaka Bilgisayar servisi arayabiliyor. Kuruluşumuz masaüstü ve dizüstü bilgisayar sahipleri için profesyonel servis hizmetleri sunuyor.

Bozyaka notebook servisi

Bozyaka Notebook Servisi

Vestel, acer, lg, asus gibi tüm marka dizüstü bilgisayar için Bozyaka notebook servisi olarak hizmet sunuyoruz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilmek ya da sorunlu bilgisayarlarınızı tamir ettirebilmek için uygun olduğunuz her an bizlere ulaşabilirsiniz. Servisimiz dizüstü ve masaüstü bilgisayar tamir konularında uzmandır.


Tags: ,

Leave Your Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *izmir notebook servisi asus izmir servis lenovo izmir servis acer izmir servis dell izmir servis toshiba izmir servis msi izmir servis casper izmir servis samsung izmir servis