Dünyada olduğu kadar ülkemizde de ünlü olan pek çok bilgisayar markası çeşitli arge çalışmalarıyla ürünlerini devamlı olarak geliştirmeye devam etmektedir Bu sektörde gelişim ne kadar gerçekleşirse gerçekleşsin yine de bazı sebeplerden dolayı bilgisayarlarımız bozulabiliyor, yavaşlayabiliyor. Artık son anına kadar gelen ve açılmayan ürünlerle karşı karşıya gelen Bozyaka bölgesinde ikamet eden vatandaşlarımız Bozyaka Bilgisayar servisi arayabiliyor. Kuruluşumuz masaüstü ve dizüstü bilgisayar sahipleri için profesyonel servis hizmetleri sunuyor.

Bozyaka notebook servisi

Bozyaka Notebook Servisi

Vestel, acer, lg, asus gibi tüm marka dizüstü bilgisayar için Bozyaka notebook servisi olarak hizmet sunuyoruz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilmek ya da sorunlu bilgisayarlarınızı tamir ettirebilmek için uygun olduğunuz her an bizlere ulaşabilirsiniz. Servisimiz dizüstü ve masaüstü bilgisayar tamir konularında uzmandır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>