İzmir Bilgisayar Teknik Servisi

Çalışma Saatlerimiz 09:00 - 18:00

  • İletişim Bilgilerimiz

    0232 450 02 02 - 0543 455 02 02

  • WhatsApp 7/24

    WhatsApp Destek: 0543 455 02 02

  • Mail Us @

Gaziemir bilgisayar servisi sayısı her geçen gün artmaktadır. Burada önemli olan konu bu işe hakim olmak, müşteriyi iyi bir şekilde dinleyebilmek ve bu işlem ardından sorunu giderebilecek girişimlerde bulunmaktır. Karşılaşmış olduğunuz sorunun tam olarak neyden kaynaklandığı net olarak bilinemiyorsa bazı tespit araçları kullanıyoruz. Bilgisayarınızdaki sorun tam olarak neyden kaynaklanıyor öncelikle bunu tespit ediyoruz. Bu tespitin ardından gerekli parçalar temin edilerek sorun giderilmelidir.

Gaziemir Notebook Servisi

Gaziemir notebook servisi olarak karşılaştığınız sorunları hızlı ve güvenilir bir şekilde çözüme kavuşturabilmek adına haftanın yedi gün yirmi dört saati hizmetinizdeyiz. Sunmuş olduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Laptop anakart değişimi: her marka laptop için anakart değişimi yapmaktayız. Anakart temininin ardından anakartı laptobunuza takarak kullanıma hazır hale getirmekteyiz.

Ekran değişimi: Çatlamış ya da çeşitli sebeplerden dolayı kırılmış olan ekranların değişim işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Harddisk değişimi: Bilgisayarınızın markası her ne olursa olsun Gaziemir bilgisayar servisi olarak, bilgisayarınız ile uyumlu depolama birimlerini temin ederek bilgisayarınızı kullanıma uygun hale getiriyoruz.

Laptop klavye değişimi: Her marka dizüstü bilgisayar için bozulan klavyelerin değişim işlemlerini titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Sizler de Gaziemir bilgisayar servisi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey 0232 450 02 02 ya da 0543 455 02 02 numaralı servis numaralarımız üzerinden bizlere ulaşmak olacaktır. İletişiminizin ardından sorununuzu bizlere aktararak ön bir bilgi alabilmeniz mümkündür.


Tags: ,

Leave Your Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *izmir notebook servisi asus izmir servis lenovo izmir servis acer izmir servis dell izmir servis toshiba izmir servis msi izmir servis casper izmir servis samsung izmir servis