Merhabalar. Göztepe bilgisayar servisi arayışlarınız için hoş geldiniz. Bu alanda hizmet sunan servis sayısı her geçen gün giderek artmaktadır. Burada önemli olan konu bu işe hakim olmak, müşteriyi iyi bir şekilde dinleyebilmek ve bu işlem ardından sorunu çözümleyebilecek girişimlerde bulunmaktır. Sorunun neyden kaynaklandığı net olarak bilinemiyorsa bazı tespit araçları kullanıyoruz. Bilgisayarınızdaki sorun tam olarak neyden kaynaklanıyor öncelikle tespit ediyoruz. Bu tespitin ardından gerekli parçalar temin edilerek sorun giderilmelidir.

Göztepe Notebook Servisi

Göztepe notebook ve masaüstü bilgisayar servisi olarak karşılaştığınız sorunları hızlı ve güvenilir bir şekilde çözüme kavuşturabilmek adına haftanın yedi gün yirmi dört saati hizmetinizdeyiz. Sunmuş olduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Laptop anakart değişimi: her marka laptop için anakart değişimi yapmaktayız. Anakart temininin ardından anakartı laptobunuza takarak kullanıma hazır hale getirmekteyiz.

Ekran değişimi: Çatlamış ya da çeşitli sebeplerden dolayı kırılmış olan ekranların değişim işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Harddisk değişimi: Bilgisayarınızın markası her ne olursa olsun Göztepe bilgisayar servisi olarak, bilgisayarınız ile uyumlu depolama birimlerini temin ederek bilgisayarınızı uzun ömürlü kullanıma uygun hale getiriyoruz.

Laptop klavye değişimi: Her marka laptop için bozulan klavyelerin değişim işlemlerini güvenilir bir şekilde uzmanlığımız ile gerçekleştiriyoruz.

Sizler de Göztepe güvenilir bilgisayar servisi arayışlarınız için yılların deneyimi ile hizmet sunan yerindebilgisayar.com ‘u tercih edebilirsiniz. Kuruluşumuzu tercih etmeniz için pek çok sebep bulunuyor. İsterseniz adresinize ulaşarak masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızı alıyor, dükkanımıza getirerek tamir ediyoruz. Tamir işlemlerinin tamamlanmasının ardından ise Göztepe bilgisayar servisi olarak adresinize tekrar getirerek sizlere teslim ediyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>