İzmir Bilgisayar Teknik Servisi

Çalışma Saatlerimiz 09:00 - 18:00

  • İletişim Bilgilerimiz

    0232 450 02 02 - 0543 455 02 02

  • WhatsApp 7/24

    WhatsApp Destek: 0543 455 02 02

  • Mail Us @

Karabağlar bilgisayar servisi (desktop) ve aynı zamanda notebook (dizüstü bilgisayar) servisi sayısı her geçen gün artmaktadır. Burada önemli olan konu bu işe hakim olmaktır. Müşteriyi mümkün olan en iyi şekilde dinleyebilmek ve bu dinleme sonrasında ise sorunu çözümleyebilecek girişimlerde bulunmalıdır. Karşılaşılan sorunun tam olarak neyden kaynaklandığı net olarak bilinemiyorsa bazı tespit araçları kullanıyoruz. Dizüstü ya da masaüstü bilgisayarınızdaki sorun tam olarak neyden kaynaklanıyor öncelikle tespit ediyoruz. Bu tespitin ardından gerekli parçalar temin edilerek sorun giderilmelidir.

Karabağlar Notebook Servisi

Karabağlar notebook servisi olarak karşılaştığınız sorunları hızlı ve güvenilir bir şekilde çözüme kavuşturabilmek için haftanın yedi gün yirmi dört saati hizmetinizdeyiz. Sunmuş olduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Laptop anakart değişimi: Aklınıza gelebilecek her marka laptop için anakart değişimi yapmaktayız. Anakart temininin ardından anakartı laptobunuza takarak kullanıma hazır hale getirmekteyiz.

Laptop ekran değişimi: Çatlamış ya da çeşitli sebeplerden dolayı kırılmış olan ekranların değişim işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Harddisk değişimi: Bilgisayarınızın markası her ne olursa olsun Karabağlar bilgisayar servisi olarak, bilgisayarınız ile uyumlu depolama birimlerini temin ederek bilgisayarınızı kullanıma uygun hale getiriyoruz.

Laptop klavye değişimi: Her marka laptop için bozulan klavyelerin değişim işlemlerini gerçekleştiriyoruz.


Tags: ,

Leave Your Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *izmir notebook servisi asus izmir servis lenovo izmir servis acer izmir servis dell izmir servis toshiba izmir servis msi izmir servis casper izmir servis samsung izmir servis