İzmir Bilgisayar Teknik Servisi

Çalışma Saatlerimiz 09:00 - 18:00

 • İletişim Bilgilerimiz

  0232 450 02 02 - 0543 455 02 02
  İsmet Kaptan Mahallesi 1364 Sk. No:14 Sema İş Merkezi 3.Kat Dai:302 Çankaya / İzmir


 • WhatsApp 7/24

  WhatsApp Destek: 0543 455 02 02

Laptopuma Sıvı Döküldü

 

Bilgisayar elektronik ve manyetik birer alet oldukları için sıvılar ile oluşacak temasları bilgisayarınızın ömrünü bir nefeste sonlandırabilir. Laptopuma Sıvı Döküldü Bu yüzden olası sıvı temaslarında çok dikkatli davranılması gerekir.

Eğer ki donanım hakkında yeterli teknik bilgiye sahip olmayan bir kullanıcı iseniz, yapmanız gereken işlem, sıvı temasının hemen ardından bilgisayarınızı kapatıp, fişten çekip, bilgisayarınızı ters şekilde yatırarak bir süre beklemenizdir. Ardından gerekli servise başvurarak bilgisayarınızı en sıfır hasar ya da en az hasar ile kurtarabilirsiniz. Bu konuda İzmir bilgisayar servisi sizlere yardımcı olacaktır.

Laptopuma Sıvı Döküldü Donanım hakkında yeterli olacak derecede bilginiz var ise, bilgisayarınızı açarak sıvının temas ettiği yerleri tespit ederek kurutma işlemini sağlayıp, saf alkol ve diş fırçası yardımı ile bilgisayarda oluşan sıvı temasından kaynaklı izleri yok etmeniz yeterli olacaktır.

Donanım hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz kesinlikle konuyu bilirkişi ve servislere yönlendirmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Arama motorlarında en çok aranan kelimeler

 • Laptopum sıvı teması gördü
 • Laptopuma su döküldü
 • Notebookuma sıvı döküldü
 • Laptopuma su döküldü çalışmıyor
 • Laptopuma çay döküldü

Tags: , , ,

Leave Your Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *izmir notebook servisi asus izmir servis lenovo izmir servis acer izmir servis dell izmir servis toshiba izmir servis msi izmir servis casper izmir servis samsung izmir servis