İzmir Bilgisayar Teknik Servisi

Çalışma Saatlerimiz 09:00 - 18:00

  • İletişim Bilgilerimiz

    0232 450 02 02 - 0543 455 02 02
    İsmet Kaptan Mahallesi 1364 Sk. No:14 Sema İş Merkezi 3.Kat Dai:302 Çankaya / İzmir


  • WhatsApp 7/24

    WhatsApp Destek: 0543 455 02 02

LAPTOP MENTEŞESİNİN KIRILMASI

Bilgisayarın düşürülmesi, ekranı kapatıp açarken dikkatsiz ve sert şekilde hareket edilmesi, dışarıdan gelen bir darbe bilgisayar menteşesinin kırılmasına sebebiyet verir.


Menteşe kırılması tamamen donanımsal bir arıza olduğu için yapılması gereken tek işlem bilgisayar servislerinden yardım almanız olacaktır. Teknik bilgisi ve el becerisi olmayan kullanıcıların evde onarım sağlamaya çalışmasını kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Gerekli bilgiye sahip olmayan kullanıcıların onarım sağlamaya çalışmasından dolayı farklı hasarların meydana geldiği çokça görülmüştür.

Kırık menteşeler ile kullanıma devam etmek bilgisayarda, bilgisayarın ekranında kalıcı hasarlara yol açar. İzmir bilgisayar servisi donanımsal problemlerde tecrübeli çalışanları ile bilgisayarınızda oluşan kırılmalardan kaynaklı arızalarınızın çözümünü sağlıyor.


Tags: , , ,

Leave Your Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *izmir notebook servisi asus izmir servis lenovo izmir servis acer izmir servis dell izmir servis toshiba izmir servis msi izmir servis casper izmir servis samsung izmir servis