İzmir Bilgisayar Teknik Servisi

Çalışma Saatlerimiz 09:00 - 18:00

  • İletişim Bilgilerimiz

    0232 450 02 02 - 0543 455 02 02
    İsmet Kaptan Mahallesi 1364 Sk. No:14 Sema İş Merkezi 3.Kat Daire :307 Çankaya / İzmir


  • WhatsApp 7/24

    WhatsApp Destek: 0543 455 02 02

İzmir Asus Teknik Servisi Asus marka notebook (laptop) bilgisayarlarınızın donanım, yazılım ve yedek parça desteği ile İzmir il sınırlarında ikamet eden müşterilerimize yerinde İzmir Asus Teknik Servisi hizmeti dahilinde Hızlı ve Güvenli Destek sağlamaktayız. Dilerseniz merkez Çankaya Asus teknik servis adresimizden elden de teslim alabilirsiniz. Destek İrtibat numarlarımızdan 0232 450 02 02 – 0543 455 02 02  7 Gün 24 Saat Macbook Teknik Servis departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz. Zamanınız bizim için değerli bu bilinçle size İzmir Asus Teknik Servisi olarak İzmirin Her Yerine 60 Dk da Araçlı Teknik Servis Personeli Gönderiyoruz…

ASUS NOTEBOOK TEKNİK SERVİS OLARAK İZMİRİN HER YERİNE 60 DK’DA ARAÇLI TEKNİK SERVİS PERSONELİ GÖNDERİYORUZ

0232 450 02 02

0 543 455 02 02

 

 

İzmir Asus Teknik Servisi Artık günlük hayatımızda önemli bir yer kaplayan, birçok işimizi halletmeye yarayan laptoplarla geçirdiğimiz süre arttıkça, kullanıcı hatalarından kaynaklı problemlerin meydana gelmesi de oldukça olasıdır. Laptop ekranının kırılması, kullanıcıların başlarına sıklıkla gelen can sıkıcı bir durumdur.

Laptop ekranları, yapıları gereği oldukça hassaslardır. Laptopun düşmesi, ekrana sert bir cisim tarafından darbe gelmesi, hatta bazen laptopu sert bir şekilde kapatmak gibi sebepler ekranın çatlayıp kırılmasına sebep olurlar. Yüzde yüz kullanıcı hatasından kaynaklı bir problem olduğu için garanti kapsamına girmezler. Kırılan laptop ekranının değişmesi sorunun tek çözümüdür.

İzmir Asus Teknik Servisi, kırılan, çatlayan, kullanımı imkansız hale gelen ekranların değişimini kullanıcılar için en uygun koşullarda sağlıyor.

Bilgisayarın elektrik almasına rağmen, bilgisayar pilinin şarj olmamasının farklı sebepleri olmakla beraber en sık görülen durum pilin ömrünün tükenmiş olmasıdır. Ömrü tükenen pillerin değiştirilmesi, yeni pil alınması gerekir. Memory effect dediğimiz, pillerin uygun şekilde şarj edilmeyip, yanlış tüketimden ötürü kaynaklanan problemden dolayı da pillerin ömrü bitebilir.

Bunların dışında kırılma, çatlama, bükülme, sıvı teması gibi fiziksel etkenlerin sebebiyet verdiği arızalar da sıkça meydana gelir. Bilgisayar piliniz ile bilgisayar bağlantınızın yapıldığı soket noktasında oluşacak bir hasar, bilgisayar pilini işlevsiz hale getirebilir. Bu gibi durumlarda teknik desteğin alınması şart olacaktır. İzmir Asus Teknik Servisi bu konuda hizmet vermektedir. Kullanıcının bilinçsiz bir şekilde müdahalesi, bilgisayarda kalıcı sorunlara yol açabilir.

 


Tags: , , , , , , , , ,

Leave Your Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *izmir notebook servisi asus izmir servis lenovo izmir servis acer izmir servis dell izmir servis toshiba izmir servis msi izmir servis casper izmir servis samsung izmir servis