Asus Servis İzmir

Asus servis İzmir olarak faaliyetlerimizi en iyi şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İzmir Asus Teknik Servisi Asus marka notebook (laptop) bilgisayarlarınızın donanım, yazılım ve yedek parça desteği ile İzmir il sınırlarında ikamet eden müşterilerimize yerinde İzmir Asus Teknik Servisi hizmeti dahilinde hızlı ve güvenli Destek sağlamaktayız. İzmir’in her neresinde olursanız olun tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz merkez Çankaya Asus teknik servis adresimizden elden de teslim alabilirsiniz. Destek irtibat numaralarımız üzerinden 7 Gün 24 Saat laptop teknik servis departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz. Zamanınız bizim için değerli bu bilinçle size İzmir Asus Teknik Servisi olarak İzmir ilimizin her noktasına 60 Dakika içerisinde araçlı teknik personel gönderebiliyoruz.

Asus Servis İzmir

0543 455 02 02

Asus servis İzmir olarak, İzmir’in her noktasına 60 dakika gibi çok kısa bir süre içerisinde teknik destek hizmeti sunmaktayız. Servis kaydı oluşturabilmek içiniletişim numaralarımız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Kuruluşumuz, laptopunuzda bulunan arızayı en kısa süre içerisinde saptayabilecek ve çözüme kavuşturabilecek donanıma sahiptir. Karşılaşmış olduğunuz sorun her ne olursa olsun, dilediğiniz her zaman bizlere ulaşarak hizmet alabilirsiniz. İzmir Asus Teknik Servisi Artık günlük hayatımızda önemli bir yer kaplayan, birçok işimizi halletmeye yarayan laptoplarla geçirdiğimiz süre arttıkça, kullanıcı hatalarından kaynaklı problemlerin meydana gelmesi de oldukça olasıdır. Laptop ekranının kırılması, kullanıcıların başlarına sıklıkla gelen can sıkıcı bir durumdur.

Laptop ekranları, yapıları gereği oldukça hassaslardır. Laptopun düşmesi, ekrana sert bir cisim tarafından darbe gelmesi, hatta bazen laptopu sert bir şekilde kapatmak gibi sebepler ekranın çatlayıp kırılmasına sebep olurlar. Yüzde yüz kullanıcı hatasından kaynaklı bir problem olduğu için garanti kapsamına girmezler. Kırılan laptop ekranının değişmesi sorunun tek çözümüdür.

İzmir Asus Teknik Servisi, kırılan, çatlayan, kullanımı imkansız hale gelen ekranların değişimini kullanıcılar için en uygun koşullarda sağlıyor.

Asus servis izmir

Asus Laptop Servisi İzmir – 0232 450 02 02

Asus laptop servisine, Asus marka laptop kullanan kişiler dönem dönem ihtiyaç duyabilmektedir. Servisimiz bu ihtiyaçları en iyi şekilde giderebilmek adına hizmet sunar. Bilgisayarın elektrik almasına rağmen, bilgisayar pilinin şarj olmamasının farklı sebepleri olmakla beraber en sık görülen durum pilin ömrünün tükenmiş olmasıdır. Ömrü tükenen pillerin değiştirilmesi, yeni pil alınması gerekir. Memory effect dediğimiz, pillerin uygun şekilde şarj edilmeyip, yanlış tüketimden ötürü kaynaklanan problemden dolayı da pillerin ömrü bitebilir.

Bun problemlerin dışında ayrıca kırılma, çatlama, bükülme, sıvı teması gibi fiziksel etkenlerin sebebiyet verdiği arızalar da sıkça meydana gelmektedir. Bilgisayar piliniz ile bilgisayar bağlantınızın yapıldığı soket noktasında oluşacak bir hasar, bilgisayar pilinin görevini yerine getirmemesini sağlayabilir. Bu gibi durumlarda teknik desteğin alınması şart olacaktır. İzmir Asus Teknik Servisi bu konuda hizmet vermektedir. Kullanıcının bilinçsiz bir şekilde müdahalesi, bilgisayarda kalıcı sorunlara yol açabilir.

Bilindiği üzere laptoplar, çok sayıda parçanın sistematik olarak bir araya getirilmesi ile oluşmaktadır. Bu parçalardan bir veya bir kaçının görevini yerine getirememesi durumunda kullanıcı arıza durumu ile karşılaşır. Bu arızaya bilinçsiz bir şekilde müdahale edilmesi ise daha büyük arızalara neden olabilir. En doğru kararlardan bir tanesi, kuruluşumuz ile iletişime geçerek hizmet almaktır.

Asus servis İzmir
Asus servis İzmir

Asus servis İzmir hizmetlerimizden faydalanmak ise oldukça kolaydır. Sadece bir kaç adımda bu sayfa üzerinde yer alan iletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarınız için tamir, bakım, arıza tespit onarım gibi tüm konularda hizmet sunmaya hazırız. Bizlere;

  • Asus laptop bakımı
  • Asus laptop format.
  • Asus laptop arıza onarım
  • Asus laptop ekran değişimi

Ve buna benzer tüm konularda ulaşabilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz, sizleri en iyi şekilde memnun edebilmek adına profesyonel bir şekilde gerçekleşecektir.

Asus Servis İzmir Fiyatları

Asus servis İzmir fiyatları, teknik servisimizden talep edilen hizmetin boyutuna bağlı olarak değişmektedir. Örneğin arıza tespit ve onarımında fiyat arızanın büyüklüğüne ve değiştirilmek istenilen parçanın piyasa değerine bağlı olarak değişmektedir. Aynı şekilde bakım hizmetlerimizde de, termal macun bakımı, format gibi hizmetlerin fiyatları, hizmetin boyutuna bağlı olarak değişir. Bu nedenden dolayı almak istediğiniz hizmeti kuruluşumuza aktarabilirsiniz. Ve bu sayede önceden bir yaklaşık fiyat sahibi olabilirsiniz. Yerinde bilgisayar servisi olarak amacımız, mümkün olan en düşük fiyatlar karşılığında hizmet vermektedir. Alanında uzman teknik ekibimiz ile dilediğiniz her zaman hizmet vermeye hazırız.

Call Now Button
Open chat