Karşıyaka Dell Servisi

 

 

Dell Teknik Servis

 

Karşıyaka Dell Servisi, Dell marka bilgisayarlarla ilgili sorun bulma ve giderme alanlarında hizmet vermektedir. Donanım ve yazılım sorunlarınızda Karşıyaka Dell Servisi  hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bilgisayarınızın tamir ve bakımının yapılması, parça değişimi, yazılım problemleri, ekran onarımı ve oluşabilecek diğer arızaların giderilmesinde uzman ekibimizle yanınızdayız. Teknik servis hizmetimiz sorununuzun en kısa sürede giderilmesini sağlar. Orijinal parçalarla kaliteli hizmet vermekteyiz. Bakım ve onarım hizmetlerinden sonra değiştirilen parçalar garantili olarak verilmektedir.

DELL TEKNİK SERVİS 7/24 HİZMET WHATSAPP DESTEK HATTI

( 0 232 450 02 02 )

( 0 543 455 02 02 )

 

Notebooklar hemen her eve girmeyi başarmış teknolojik ürünlerdendir. Karşıyaka Dell Servisi olarak notebookların tamir ve bakımlarını özenle yapmaktayız. Cihazınızda yazılım problemlerinin giderilmesi, parça değişimleri, cihaz bakımı gibi tüm sorunlarınızda çözüm odaklı çalışıyor ve parça değişimlerini orijinal garantili ürünlerle yapıyoruz.

 

 

Cihazınızla ilgili yaşadığınız sorun ne olursa olsun bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yazılım problemlerinde ve donanım arızalarında uzman ekibimizle kalıcı çözümler üretmek için Karşıyaka Dell Servisi olarak yanınızdayız. Parça değişimlerinde orijinal ve garantili ürünler kullandığımız için, aynı sorunun tekrarlanmaması için çalışmaktayız, sorun tekrarlandığı takdirde de garanti kapsamında ekstra ücret ödemenizi engelliyoruz.

 

 

 

Karşıyaka Dell Servisi olarak notebooklarınızdaki RAM, işlemci, klavye, ekran, ekran kartı, kasa, menteşe, fan gibi donanımların yanı sıra yazılımsal sorunların giderilmesinde de yanınızdayız. Mümkün olan en hızlı şekilde sorunu bulur, onayınızdan sonra en kısa sürede de sorunun giderilmesini sağlarız. Tüm bu tamir ve onarım hizmetleri sırasında kişisel bilgilerinizi güvenle korumaya ve dosya kaybı yaşamamanıza da dikkat ederiz. Sorun tekrarı olmaması için bakım ve onarım hizmetinden sonra uzman ekibimizden gerekli tavsiyeler almanız da mümkün.

 

Karşıyaka Dell Servisi Bilgisayar üzerindeki belleklerin bir süre sonra aşırı yavaşlaması hatta kullanılamaması gibi problemler de sıkça yaşanmaktadır. Özellikle eski model bilgisayarlarda sıkça görülen bu sorunun giderilmesi için yeni bir bilgisayar almaktan çok daha ucuza çözülebilecek yöntem performans arttırmaktır. Güzelbahçe Dell Servisi Dell performans upgrade seçenekleriyle uzman ekibimizden Dell marka bilgisayarınız için bu konuda yardım alabilirsiniz.

DELL NOTEBOOK YEDEK PARÇA

 

 

Bilgisayarların donanımları oldukça hassas yapıda bir araya getirilmektedir. Tamir, bakım ve onarımlarda tecrübesiz kişilerin çıkarabileceği hasarlar telafi edilemez boyutta olabilmektedir. Bu nedenle Dell marka ürünlerinizin tamirinde orijinal parçalar kullanan ve uzman personellerle çalışan yerleri tercih etmeniz önemlidir. Sorun odaklı çalışma prensibimizle her türlü Dell yedek parça değişimi ihtiyacınızda yanınızdayız.

 

 

 

 

Karşıyaka Dell Servisi Notebooklarda en büyük donanımsal problemler klavye, adaptör, batarya ve ekran kaynaklı yaşanmaktadır. Son derece hassas olan klavyelerde sıvı teması, bazı tuşların çalışmaması gibi problemlerle sıkça karşılaşmaktayız. Adaptörlerde ise en sık karşılaşılan sorun ısınma problemi olmaktadır. Zamanla adaptörün daha çok ısınması normal olarak görülse de aslında büyük bir sorun olabilmektedir. Bataryalarda ise yanlış kullanım kaynaklı pil ömrünün kısalması, bataryanın dolmaması, bilgisayarla temassızlık gibi sorunlar görülebilmektedir. Notebook ekranlarında da piksel kaybı, darbe sonucu kırılmalar en sık yaşanan problemlerdir.

 

 

DELL PERFORMANS UPGRADE

Bilgisayarlar doğru ve hızlı işlem yapabilmek için pek çok parçanın uyumlu çalışmalarına ihtiyaç duymaktadır. Bu parçaların seçimleri ve montajları profesyonel ekiplerle yapılmalıdır. Mevcut belleklerle bazı hatalar oluşabilir. Oluşan bu hatalar sonucu bilgisayar yavaşlar hatta işlem yapamaz hale gelebilirler. Benzer şekilde bir süre sonra bilgisayar kullanıcıları daha hızlı performans alabilmek için bellek güçlendirmek de isteyebilirler. Bu gibi durumlarda Dell marka bilgisayarlar için Dell performans upgrade hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

 

 

DELL GENEL BAKIM (Fan-Termal-Macun vb.)

 

Bilgisayarlarını uzun süre, sorunsuzca kullanmak isteyenlerin düzenli olarak yapmaları gereken bakım işlemleri bulunmaktadır. Bu gereksinimler her markada geçerli olduğu gibi Dell marka bilgisayarlar için de geçerlidir. Ancak oldukça hassas parçalardan oluşan bilgisayarların bakımı da özenle yapılmalıdır. Bu nedenle bu bakımların uzmanlar tarafından yapılması için Dell genel bakım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

 

 

DELL TABLET TEKNİK SERVİS

Dell marka tabletler en çok kullanılan tablet çeşitlerindendir. Her teknolojik üründe olduğu gibi Dell tabletlerde de yazılımsal ya da donanımsal sorunlar doğabilmektedir. Bazen de kullanıcı hataları nedeniyle darbe alma, sıvı teması ve kırılmalar yaşanabilmektedir. Bu ve benzeri sorunlarda uzman ve tecrübeli ekibimizden faydalanabilir, Dell tablet teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button
Open chat