İzmir Bilgisayar Teknik Servisi – 0232 450 02 02

 Bilgisayarınız kaç yıllık olursa olsun, eski model de olsa yeni model de olsa her an bir sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bir sorunla karşılaştığınızda bu durumun üstesinden gelmeniz bazen sor hatta imkansız olabilir. Hatta ve hatta sorunu tek başınıza çözümlemek isterken beraberinde diğer sorunların oluşabilmesine de sebebiyet verebilirsiniz. Bu yüzden en güzel tercih uzman bir elden yardım almak olacaktır.

 Doğru adaptör seçimi önemlidir!

Markası ve modeli her ne olursa olsun tüm bilgisayarlarda adaptör seçimi oldukça önemlidir. Orijinal adaptörün bozulması durumunda yerine piyasada oldukça ucuza satılan adaptörlerin tercih edilmemesi gerekir. Böyle bir tercih olması durumunda bilgisayarınız çeşitli arızalarla baş başa kalabilir. Bu sebepten dolayı tercih etmiş olduğunuz adaptörün orijinal olmasına oldukça özen göstermeniz gerekmektedir.

 Adaptörün kısmi bir şekilde çalışma durumuyla da karşılaşabilirsiniz. Yani akım bazen bilgisayarınıza ulaşabilir bazen ise ulaşmayabilir. İçeride bir hassaslık olduğu durumda kabloyu keserek bant ile onarmaya çalışmanız yanlış bir davranış olacaktır. Böyle bir durumda profesyonel bir destek alabilmek adına İzmir bilgisayar servisi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Notebook Ekran Değişimi

Masaüstü bilgisayarlardan ziyade daha özgür bir kullanım sunması nedeni ile artık dizüstü bilgisayarlara verilen önem daha da artmış durumda. İstenilen yere taşınabilen bu aygıtların yere düşmesi, üzerine bir şey düşmesi ya da diğer sebeplerden dolayı ekranlarında kırılmalar, çatlamalar meydana gelebiliyor. Bunun akabinde notebook ekran değişimi şart oluyor. İzmir bilgisayar tamiri servisi olarak her marka laptop için ekran değişimi yapabilmekteyiz. Hizmet alabilmek adına servis numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Notebook ekran değişimi için servis numaralarımız 0543 455 02 02 ve 0232 450 02 02 ‘dir.

İzmir Bilgisayar Servisi Ne Yapar?

İzmir bilgisayar servisi, ilimizde bilgisayarlarında herhangi bir problemle karşılaşan müşterilerimize hizmet sunar. Örneğin harddisk bozulması, işlemci bozulması, güç kaynağı değişimi gibi aklınıza gelebilecek her türlü sorunu tespit edebilme ve çözümleyebilme beceresine sahibiz. Dilediğiniz her an servis numaralarımız üzerinden bizlere ulaşarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Bilgisayar Tamiri Bizim İşimiz!

Mesleğimizi bir yan iş olarak değil, ana meslek olarak olarak yapıyoruz. Bu yüzden bilgisayar tamiri bizim işimiz! Her marka bilgisayarda karşılaşılan sorunları titizlikle tespit ediyor profesyonel bir şekilde çözüme kavuşturarak sizleri memnun ediyoruz. Uygun gördüğünüz her an bizlere ulaşabilir ve her marka bilgisayar için geçerli olan tamir hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İzmir’de bilgisayar tamiri servisi arıyorum diyen müşterilerimiz için sunduğumuz çözümler oldukça geniş kapsamlıdır. Anında sorun çözümleme yeteneğine sahip kuruluşumuz İzmir notebook servisi olarak mevcut faaliyetlerine devam etmektedir.

hptoshiba  lenovo  asus  acer  dell  samsung

 

Call Now Button
Open chat