İzmir Bilgisayar Teknik Servisi

Çalışma Saatlerimiz 09:00 - 18:00

  • İletişim Bilgilerimiz

    0232 450 02 02 - 0543 455 02 02
    İsmet Kaptan Mahallesi 1364 Sk. No:14 Sema İş Merkezi 3.Kat Daire :307 Çankaya / İzmir


  • WhatsApp 7/24

    WhatsApp Destek: 0543 455 02 02

Alsancak yetkili bilgisayar servisi arayışlarınız için doğru yerdesiniz! İzmir ilimizin güzide bölgelerinden olan Alsancak’da ikamet eden pek çok kişinin evinde ya masaüstü ya da dizüstü bilgisayar vardır. Virüs bulaşması sebebiyle açılmayan veya çeşitli bazı nedenlerde dolayı bozulan bilgisayarlar için sizlere teknik servis hizmeti sunuyoruz. Bilgisayarınızın ekran değişimi, parça değişimi ve buna benzer hizmetlerimiz de mevcuttur.

Alsancak Bilgisayar Tamiri Servisi

İşimizi severek yapmış olduğumuz bu yolda her geçen gün İzmir’in çeşitli bölgelerinde ikamet eden vatandaşlarımızın tamir konusunda ihtiyaçlarını gidermekteyiz. Bilgisayar tamiri bizim işimiz! Bilgisayarınız ile ilgili karşılaşmış olduğunuz sorunlarınızın üstesinden gelebilmek adına buradayız. Alanında uzman teknik personellerimiz ve profesyonel ekipmanlarımız ile Alsancak bilgisayar servisi olarak hizmetinizdeyiz. Anında sorun tespiti ve çözümü için dilediğiniz her zaman bizlere ulaşabilirsiniz.


Tags: ,

Leave Your Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *izmir notebook servisi asus izmir servis lenovo izmir servis acer izmir servis dell izmir servis toshiba izmir servis msi izmir servis casper izmir servis samsung izmir servis