Bakım Anlaşması

Bilgisayar Bakım Anlaşması

Firmanız bünyesindeki bilgisayarlarınıza yönelik bakım ve destek hizmetleri için İzmir bilgisayar bakım anlaşması ile bu hizmeti sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Çalışma prensibimiz, firmanızın bilgi işlem departmanı gibi çalışarak bilgisayarlarınızın her türlü teknik bakımı ve onarımını yapmak şeklindedir. Yıllık bazda yaptığımız sözleşmeler ile firmalar için hayati değer taşıyan bilgisayarların bakım ve onarımı için kafa yormak zorunda kalmayacaksınız.

 

İş akışının devamlılığı açısından bilgisayarlarınızın periyodik ve anlık bakımlarının temin edilmesi firmalar için büyük önem arz etmektedir. Anlaşma kapsamında işletmenizin mevcut bilgi işlem sistemine uygun çözümler üretmekteyiz. Sisteminizde yer alan sunucuların yapısı ve sayısına, kullanıcı sayısı – bilgisayar adedine ve network yapınız ile çeşitliliğine göre verdiğimiz hizmetin mahiyeti çeşitlilik arz etmektedir.

 

Sisteminizin herhangi bir kısmında meydana gelebilecek bir arıza halinde zaman kaybına sebebiyet vermeden anlık olarak verdiğimiz destekle iş akışlarınız olumsuz etkilenmeyecektir.

,

Hizmet Detayları Nelerdir;

Müşterilerimizin mevcut durumunun, ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak çözümler geliştirmekteyiz. Bunun için yapacağımız ön görüşme büyük öneme sahiptir. Kritik noktaların tespitini yaptıktan sonra karşılıklı mutabakat halinde anlaşmayı imza altına almaktayız.

 

Bu kapsamda teknik ekibimiz öncelikle admin – yönetici şifrelerinin güvenliğini ve yedeklemesini yapar. Bu konuda alınması gereken tedbirleri ve tespit ettiği sorunları belirler. Sistemin yapısına göre ilk bakım işlemleri çeşitli zaman aralıklarında sona ermektedir.

 

Olası arızalarda, soruna doğrudan müdahale etmekteyiz. Ayrıca personelinize vereceğimiz eğitimle bilinçli bir şekilde bilgisayarlarını güvenli ve etkin bir biçimde nasıl kullanacağını gösteriyoruz.

 

İşletim sistem, yazılım güncelleme ve sürekli kontrol gibi önemli konuların üzerinde duruyoruz. Virüsler konusunda bilgilendirme yaparak virüs temizlemeyi gösteriyoruz. Sürekli çalışır ve hızlı bir server için neler yapılması gerektiğini paylaşıyoruz.

 

Bakım ve onarım gibi durumlarda telefon ve internet üzerinden sürekli iletişim halinde kalıyoruz. Bilgi ve işlem cihazlarının kullanım ömürlerini basit tedbirlerle nasıl artırılacağı konusunda bilgilendirme faaliyetleri yürütüyoruz. Arızaları daha oluşmadan, kaynağında çözmenin basit ama etkili yöntemlerini paylaşıyoruz. Sistemin izlenmesi, aylık, haftalık ve günlük kontrollerini gerçekleştiriyoruz. Yedekleme ve yedeklenen verilerin güncelliğinin kontrolünü sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button
Open chat