İzmir Notebook Servisi

İzmir notebook servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz! Ürününüzü ne kadar özenli bir şekilde kullanırsanız kullanın iş, eğlence veya dinlenme amacıyla yoğun olarak kullandığımız dizüstü bilgisayarlarımız ilerleyen zamanlarda çeşitli sorunlarla baş başa kalabiliyor. Herhangi bir parçada meydana gelen aksaklık bilgisayarınızın bozulmasına veya bazı özelliklerden mahrum kalarak kullanmanıza sebebiyet verebiliyor. Bu da doğal olarak canımızı sıkabiliyor.

Neler yapıyoruz?

Diz üstü bilgisayarlarınız ile ilgili karşılaşmış olduğunuz teknik problemleri yetkili İzmir notebook servisi olarak çözümlüyoruz. Karşılaştığınız sorunun kategorisi her ne olursa olsun hizmetinizdeyiz. Ekranınızın bozulması, çatlaması durumunda ekran değişimi, klavyenizin bozulması durumunda klavye değişimi, harddisk değişimi ve bunun gibi aklınıza gelebilecek her türlü tamir işlemleri için İzmir notebook servisi olarak mevcut faaliyetlerine devam eden kuruluşumuza ulaşabilirsiniz.

Notabook tamiri fiyatlarınız ne kadar?

Sorununuzun kaynağını bilmeden fiyat belirtmek uygun olmayacaktır. Çünkü dizüstü bilgisayarların mevcut parçaları markadan markaya değişkenlik gösterebilir. Tabi burada markanın modeli de önemli bir unsurdur. Örnek olarak asus marka giriş seviyesi bir dizüstü bilgisayar ile aynı markanın ileri seviyenin parça fiyatları bir değildir. Bu nedenden dolayı ürününüzü incelememiz, sorunun neyden kaynaklandığını belirlemememiz ve buna göre fiyat teklifi sunmamız gerekmektedir.

Tecrübe önemlidir.

İyi bir notebook servisinde pek çok özelliğin bir arada bulunması gerekir. Bilgisayarın tüm parçaları hakkında bilgi sahibi olması ve aynı zamanda bir sorunla karşılaşıldığında bu sorunu çözebilecek ekip ve ekipmanlara sahip olması gerekir. Kuruluşumuz güzide İzmir ilimizde müşterilerimizi memnun edecek nitelikte profesyonel çözümler sunmakta ve sorunlarını kısa ve aynı zamanda uygun fiyat politikasıyla çözümlemektedir.

Nasıl hizmet alabiliriz?

İzmir notebook tamiri konusunda hizmet alabilmek için haftanın yedi gün, yirmi dört saati bizlere servis numaralarımızdan herhangi bir tanesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 0232 450 02 02, dilerseniz 0543 455 02 02 numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilir, her marka notebook için servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sizlere İzmir bilgisayar servisi olarak bu alanda uzman personellerimiz ile mümkün olan en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat