Laptopuma Virüs Bulaştı

BİLGİSAYARA BULAŞAN ZARARLI VİRÜSLER

 

Virüsler, bilgisayarınıza isteğiniz dışında bulaşan, kimi zaman varlığını bile fark etmediğiniz, kimi zaman ise bilgisayarınızı kullanımsız hale getiren zararlı yazılımlardır. Günümüzde internet üzerinde oldukça bilgisayarlara oldukça kolay bir şekilde bulaşabilirler. Girilen web sitelerinin güvenilir olduğundan emin olunmalı, internet üzerinden indirilen program, müzik, resim, video gibi dosyalar muhakkak taranmalıdır. Aksi takdirde, bilgisayarlar zararlı yazılımlara karşı korunmasız kalırlar.

Anti virüs programlarının güncel bir şekilde kullanılması, bilinmeyen site ve kişilerden gelen maillerin açılmaması, spam olarak nitelendirilen maillerden uzak durulması bilgisayarınıza virüs bulaşma riskini oldukça azaltacaktır.

Bilgisayarınıza bulaşan virüsleri, kullanılan orijinal anti virüs programları ile bulup temizleyebilirsiniz. İşletim sisteminizi yeniden kurarak zararlı yazılımlardan kurtulabilirsiniz. İzmir bilgisayar servisi bilgisayar virüsleri konusunda en güncel bilgi ve çözümleri sizlere sunacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat