Laptopuma Sıvı Döküldü

Laptopuma Sıvı Döküldü

 

Bilgisayar elektronik ve manyetik birer alet oldukları için sıvılar ile oluşacak temasları bilgisayarınızın ömrünü bir nefeste sonlandırabilir. Laptopuma Sıvı Döküldü Bu yüzden olası sıvı temaslarında çok dikkatli davranılması gerekir.

Eğer ki donanım hakkında yeterli teknik bilgiye sahip olmayan bir kullanıcı iseniz, yapmanız gereken işlem, sıvı temasının hemen ardından bilgisayarınızı kapatıp, fişten çekip, bilgisayarınızı ters şekilde yatırarak bir süre beklemenizdir. Ardından gerekli servise başvurarak bilgisayarınızı en sıfır hasar ya da en az hasar ile kurtarabilirsiniz. Bu konuda İzmir bilgisayar servisi sizlere yardımcı olacaktır.

Laptopuma Sıvı Döküldü Donanım hakkında yeterli olacak derecede bilginiz var ise, bilgisayarınızı açarak sıvının temas ettiği yerleri tespit ederek kurutma işlemini sağlayıp, saf alkol ve diş fırçası yardımı ile bilgisayarda oluşan sıvı temasından kaynaklı izleri yok etmeniz yeterli olacaktır.

Donanım hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz kesinlikle konuyu bilirkişi ve servislere yönlendirmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Arama motorlarında en çok aranan kelimeler

  • Laptopum sıvı teması gördü
  • Laptopuma su döküldü
  • Notebookuma sıvı döküldü
  • Laptopuma su döküldü çalışmıyor
  • Laptopuma çay döküldü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button
Open chat