İzmir Bilgisayar Teknik Servisi

Çalışma Saatlerimiz 09:00 - 18:00

  • İletişim Bilgilerimiz

    0232 450 02 02 - 0543 455 02 02
    İsmet Kaptan Mahallesi 1364 Sk. No:14 Sema İş Merkezi 3.Kat Daire :307 Çankaya / İzmir


  • WhatsApp 7/24

    WhatsApp Destek: 0543 455 02 02

 

NOTEBOOK FAN ARIZASI

Notebook Fan Arızası; Bilgisayar fanının çalışmaması kulağa basit bir problemmiş gibi gelse bile aslında bilgisayarda ciddi hasarlara yol açabilir. Fanın çalışmama durumu, bilgisayarın kartları üzerinde oluşan ısıyı arttıracak ve kartların yanmasını sağlayacaktır.

Fanın çalışmamasının genelde iki tip problemi vardır. Notebook Fan Arızası; Eğer ki bilgisayarınızda her şey normal bir şekilde işlerken fan çalışmıyorsa, ya fan kısmında donanımsal bir arıza vardır, ya da fanın biriktirdiği toz ve kir birikintisi fanın çalışmasını aksatıyordur. Fanı komple temizleyip, tozunu alıp tekrar denemekte fayda var. Donanımsal bir arıza var ise servise başvurmak gerekir.

 

 

 

 

 

 

 

Fan arızasının yanında, bilgisayarınızda farklı aksaklıklar söz konusuysa, sebebi bios pilinden kaynaklı olabilir. Pilin çıkarılıp tekrar takılması sorunu düzeltebilir.

Denemelerinize rağmen fan probleminiz devam ediyorsa İzmir bilgisayar servisi arızanızı gidermek konusunda sizlere yardımcı olacaktır.


Tags: , , , ,

Leave Your Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *izmir notebook servisi asus izmir servis lenovo izmir servis acer izmir servis dell izmir servis toshiba izmir servis msi izmir servis casper izmir servis samsung izmir servis