İzmir Bilgisayar Teknik Servisi

Çalışma Saatlerimiz 09:00 - 18:00

  • İletişim Bilgilerimiz

    0232 450 02 02 - 0543 455 02 02
    İsmet Kaptan Mahallesi 1364 Sk. No:14 Sema İş Merkezi 3.Kat Daire :307 Çankaya / İzmir


  • WhatsApp 7/24

    WhatsApp Destek: 0543 455 02 02

LAPTOP TUŞLARININ ÇIKMASI

Kullanılan bilgisayarın marka ve modeline değişkenlik gösteren bir sorundur. Laptopun dış dizayn yapısından kaynaklı olarak, çıkan tuşlar yerine kolaylıkla takılabileceği gibi, el becerisi olmayan kullanıcılar için zor bir hale gelebilir.

Bazı laptop modellerinde çıkan tuşların yerine tekrar takılması için bilgisayarın sökülmesi gerekir. Teknik bilgi ve el becerisi isteyen bu gibi durumlarda İzmir bilgisayar servisi kullanıcılara yardımcı olmaktadır.

Tuşların çıkması durumunda yapılması gereken en önemli iş, tuşları takmak için bilgisayara zorlama bir kuvvet uygulanmamasıdır. Zorlama bir kuvvet uygulanması durumunda klavyenin kırılması söz konusu olup, maddi olarak daha büyük bir hasar ortaya çıkabilir.

Eğer bilgisayarının klavye yapısı, tuşların kolay sökülüp takılacağı bir yapıda değilse, bu işin teknik servislere bırakılması gereklidir.

 Leave Your Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *izmir notebook servisi asus izmir servis lenovo izmir servis acer izmir servis dell izmir servis toshiba izmir servis msi izmir servis casper izmir servis samsung izmir servis